Biz Kimiz?

SENA; 1999 yılında kurulmuştur.   Batı Karadeniz ve İç Anadolu bölgelerindeki sektörel açıklığı değerlendirmek ve teşvik olanaklarından yararlanmak maksadı ile 2006 yılında ar-ge, üretim ve montaj bölümlerini Düzce' ye taşımış, su ve atık su arıtımının dizayn ve uygulamalarında uzmanlaşmış bir danışmanlık ve ithalatçı firmadır. Tecrübesi ile ülkemizin zor şartlara sahip birçok bölgesinde, 

SENA; aşağıdaki su arıtım uygulamalarında başarılar kaydetmiştir. 

· Proses dizaynı, mühendisliği, özenli uygulamaları 

· Ekipman üretimi 

· Tesis montajı 

· Araştırma ve deneyler 

· İşletme ve bakım 

· Satış sonrası hizmetleri 

· Danışmanlık hizmetleri

· Fizibilite çalışmaları 

· Ünitelerin performans araştırması, eğitim ve ani problemlerin giderilmesi. 

SENA' nın aktivite yelpazesi; küçük su arıtım ünitelerinden, büyük atık su arıtım tesislerine kadar genişlemiştir. SENA; güç arıtılan nitelikteki suların arıtımında Nanofiltrasyon, Reverse Osmosis ve Ultrafiltrasyon gibi ileri teknolojiye sahip membran teknolojilerini kullanarak başarı sağlamıştır. Softwater markası ile 3381 kalem ürün yelpazesine sahip olan SENA; su arıtma ekipmanları şişe suyu uygulamaları, gıda hizmet endüstrisi, buz makineleri, kahve makineleri, post ve pre – mix makineleri, içme suyu sebilleri gibi çeşitli ticari uygulamalar ve evsel kullanım için hizmet vermektedir.

Softwater; tümüyle yüksek kaliteli içme suyuna ihtiyaç gösteren, karıştırılan, soğutulan, içecek hazırlanan suların arıtımı ve kullanım noktalarına yönelik su arıtım sistemleri üzerinde uzmanlaşmıştır. Tecrübesi, teknolojik olanakları ve eşsiz tasarımı ile dünyanın kendi alanında tartışmasız en üstün su arıtma sistemlerinin satışını gerçekleştirir.
SENA personeli; teknik seminerlere, kurslara, sempozyumlara katılarak ve stajlar yaparak, en son gelişmeleri takip ederler. Örneğin, SENA ÇEVRE SİSTEMLERİ, kontrol ekipmanlarını PLC bazına oturtarak standartlaştırmıştır. SENA ÇEVRE SİSTEMLERİ genç, nitelikli, disiplinli bir dizayn ekibine sahiptir. Bu SENA ÇEVRE SİSTEMLERİ’ nin su arıtmasında kendine özgü dizayn ve elektromekanik planlama yapabilmesine imkan sağlamaktadır. İyi bir planlama ve işletme; bir tesisin sorunsuz ve azami verimde işlemesini sağlar. Özel olarak eğitilmiş SENA ÇEVRE SİSTEMLERİ personeli:

· Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutar. 

· 7 Gün- 24 saat bakım ve servis hizmeti verir. 

· Müşterilerinin cihazlarını, datalarını kendi bilgisayarına aktararak ve bunları orada analiz ederek, inceler. 

· Belli sürelerde cihazları işletim ve bakım sözleşmesi yapar. 

· Müşterinin elemanlarını doğru bakım ve işletme için eğitir. 

· Sistemleri işletmeye alır. 

sena çevre sistemleri endüstriyel su arıtma sektöründe hizmet vermekteyiz.